אודות

ובכן, התחלתי דיאטה ביום רביעי 18 בדצמבר 2007 . תהליך “שמירת המשקל” על הצד המאוד גבוה  (138 קילו) חייב להיפסק, דחק בי גיסי הדוקטור והטיח בי מושגים רפואיים כבדי משמעות והרי גורל כ- “עבות כרס אובדניתתרגום חופשי מאוד שאולי מחביב מעט את המושג הקליני: MORBID OBESITY . המשפחה לחצה, כמו המכנסיים ושאר המלבושים וההחלטה החלה להתגבש.

boaz140.jpg

רצו לשלוח אותי לתזונאית/דיאטנית/פסיכולוג ואני החלטתי לבחור בבלוג בו אשתף אתכם בתהליך אובדן הקלוריות וההיקפים בדרך של מתכונים, צילומים, בישולים כולם טעימים, אנינים וממיטב התוצרת.  את הכול ניסיתי על קבוצת המיקוד הביתית שלי, רעייתי וילדי, שותפי לשולחן ולחיים. זו לא תהייה דיאטה בנויה לתלפיות מ-5 או 3 ארוחות ביום עם כל המרכיבים לפי פירמידת או שרשרת המזון, אולם יהיו פה המון רעיונות ומאכלים   טעימיםשיעזרו למדיאטים ולפודהיסטים המתמידים רגעי נחת

שם הבלוג לא נבחר באקראי. ב-30 ומשהו השנים, בהן אני מגלה עניין רב (מידי) באוכל, עלה במוחי הרעיון ליצור תנועה, גוף, ארגון, משחק, אתר או ספר שידגול ב- FOODHISM דת המזון המשובח וילכו בעקבותיה פודהיסטים מכל רחבי הגלובוס. חיברתי  רעיונות אישיים עם משאלות והצעות של גיסתי ואחייני החביבים לדמותו הכרסתנית של FOODHA שתשיל ממידותיה בעזרת השמן והווק, הגריל, הסיר, רשת האידוי ושלל ירקות טריים וטעימים.

מכיוון שעלי לחסוך בעיקר בפחמימות ושומנים אתמקד מן הסתם בכל השאר, אולם לא יהיה פה משטר קיצוץ מטורף, הרעיון הוא לשמור על האיכות, הטעם, והתענוג שבכל ביס וביס, אולם להפחית בכמות ובעיקר בתכולה הקלורית. (לבד מזאת מובן שאשתדל להקפיד על מהלכים וצעידות יום-יומיים, כדי לסייע בחשבון ההוצאות.

חוץ משפע מתכונים, מעט גיחות חיצוניות למסעדות, אני תקווה לתת כאן דין וחשבון על היצרות והצטמקות מספרית ואולי אף להעניק לנושא צורה גראפית ייחודית